Hemp Cosmetics


Dodaj KomentarzOlej z konopi sklep online

Czy wiesz, jakie właściwości ma olej konopny? Dzięki bogactwu kwasów tłuszczowych omega 3-6-9, witamin, minerałów, aminokwasów i fosfolipidów może być stosowany do każdego typu skóry. W przeciwieństwie do marihuany nie uzależnia, nie powoduje skutków ubocznych i nie odurza, co jest szczególnie ważne dla osób, które na co dzień prowadzą samochód.

Kannabidiole naturalnie występują w konopiach, w związku z czym są najlepiej zbadane. Dzięki występowaniu w ludzkim organizmie substancji chemicznych o podobnym działaniu CBD jest olejem roślinnym, który jest dobrze przez niego tolerowany, w związku z czym nie trzeba obawiać się, że może zostać przedawkowany.

Hemp Cosmetics prowadzi sklep online, w którym można nabyć olej z konopi i wykorzystać go do masażu, jako specjalistyczną maść leczniczą, pomadkę regenerującą do ust, krem do rąk i w wielu innych sytuacjach, w których dochodzi do zaburzenia gospodarki organizmu i potrzebna jest jego odbudowa. Atrakcyjne ceny, a także rekomendowane przez firmę produkty polskich producentów można zakupić bezpośrednio na stronie.
WWW: https://hempcosmetics.pl/
Dodano: 2019-04-12
Telefon:
Miejscowość: Wągrowiec
Adres: Średnia 59
Kod pocztowy: 62-100


Oceń firmę (0 z 0 głosów)