Francepol Sp. z o.o.


Dodaj KomentarzTransport ładunków

Zakres świadczeń, jaki mogą zaproponować klientowi biznesowemu pracownicy firmy ogłaszającej się na stronie internetowej francepol.com, jest bardzo szeroki. Obejmuje profesjonalny transport ładunków, w tym również przewóz odpadów. Firma posiada również niezbędne uprawnienia, by poprowadzić spedycję materiałów niebezpiecznych ADR.

Realizator może podjąć się wykonania usługi transportowej na terenie kraju i poza jego granicami. Posiada koncesje zarówno na przewóz towarów sypkich, jak i belowanych. Dysponuje zróżnicowaną, w pełni sprawną i na bieżąco serwisowaną flotą, która odpowiada na potrzeby klienta pod kątem pojemności oraz odpowiedniego zaplecza technicznego dodatkowego, pozwalającego na szybki i bezproblemowy załadunek i rozładunek. 

Firma może pochwalić się wieloletnią obecnością na rynku krajowym i międzynarodowym. Zdobyte przez ten czas doświadczenie pozwala obecnie świadczyć usługi na najwyższym poziomie, czego odzwierciedleniem są zdobyte do tej pory nagrody oraz certyfikaty jakości.
WWW: https://francepol.com/pl
Dodano: 2021-11-04
Telefon: 683258343
Miejscowość: Stary Kisielin
Adres: Zatorze 9
Kod pocztowy: 66-002


Oceń firmę (0 z 0 głosów)