Kancelaria Prawna Noriet - Zagajewska i Wspólnicy S.K.A.


Dodaj KomentarzAdwokat podział majątku

Strona internetowa noriet.pl należy do kancelarii prawnej. Świadczenia oferowane przez to miejsce obejmują głównie prawo rodzinne. Całość tworzy zespół adwokatów, którzy dzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą z klientami każdego dnia. 

Obsługiwane są sprawy dotyczące, między innymi, podziału majątku -adwokat za każdym razem dobiera formy współpracy tak, by zapewnić komfort działania obu stronom. Fachowcy współpracują z klientami na każdym etapie postępowania, począwszy od analizy sytuacji prawnej i finansowej, aż po reprezentację przed sądem.

Zespół podejmuje się pomocy w sprawach rodzinnych, zarówno w przypadku rozwodu, jak i separacji. W ramach pomocy prawnej oferuje, między innymi, przygotowanie umów przedwstępnych, umów o podział majątku, a także oficjalną reprezentację klienta w przypadku braku porozumienia między stronami.

Podstawą rozpoczęcia współpracy jest spotkanie wstępne. W jego trakcie prawnik ma możliwość poznania klienta, przyjrzenia się jego sprawie i zaplanowania działania.
WWW: https://noriet.pl/
Dodano: 2023-04-22
Telefon: 22 870 66 46
Miejscowość: Warszawa
Adres: Grochowska 217
Kod pocztowy: 04-077


Oceń firmę (0 z 0 głosów)